بازسازی خانه در جهانشهر کرج + نمونه کار

بازسازی خانه به سبک مدرن در کرج

امروز می خواهیم در مورد بازسازی خانه در جهانشهر کرج صحبت کنیم

طراحی داخلی قبل از بازسازی خانه در جهانشهر کرج

طراحی داخلی منزل قبل از شروع کار بازسازی خانه، روشی حرفه ای و صحیح برای انجام این کار است. گاهی اوقات افراد ایده خاصی برای طراحی و بازسازی فضای خانه خود ندارند. یک طراح حرفه ای ابتدا فضا را به طور کامل تحلیل و ارزیابی می کند. او ایرادات و نظرات خود را مطرح می کند. او با بودجه و برنامه ریزی در زمان، انرژی و پول صرفه جویی می کند. یک طراح با تجربه مطابق سلیقه شما در ذهن شماست و تجربیات خود، طرح و سبک مورد علاقه شما را به نمایش می گذارد. طراح قبل از بازسازی خانه در جهانشهر کرج، فضای خانه شما را با تصاویر بسیار طبیعی به شما نشان می دهد و شما را در تصمیم گیری همراهی می کند.

بازسازی خانه های کوچک در جهانشهرکرج

هنگام طراحی و بازسازی یک خانه یا آپارتمان کوچک در جهانشهر کرج، رعایت نکات زیر باعث می شود فضا جادارتر و بزرگتر به نظر برسد.

سعی کنید در بازسازی خانه از رنگ های روشن استفاده کنید. رنگ هایی مانند سفید، استخوانی، بژ، خاکستری و … رنگ های روشن فضا را بزرگتر نشان می دهند. از شیشه های رنگی و آینه های بلند استفاده کنید. انعکاس عینک و انعکاس نور و روشنایی در آینه ها فضا را بزرگتر نشان می دهد.

نور در فضاهای کوچک بسیار مهم است. برای روشن تر کردن فضا از LED و چراغ های مخفی استفاده کنید. فراموش نکنید که فضای روشن تر و بازتر چنین نیست.

سعی کنید فضاهای خالی ایجاد کنید. از لوازم کوچک و شلوغ استفاده نکنید. برای ساکت شدن فضا از مبلمان چند منظوره استفاده کنید. تلویزیون را روی دیوار نصب کنید.

از طرح ها و کاغذ دیواری های عمودی استفاده کنید. به این ترتیب سقف بلندتر به نظر می رسد و در نتیجه فضا بزرگتر به نظر می رسد.

راه هایی برای کاهش هزینه های بازسازی خانه در جهانشهر کرج

بد نیست با مطالعه نکات زیر راه های به حداقل رساندن هزینه بازسازی خانه در کرج و جلوگیری از دوباره کاری و هزینه های اضافی را بدانید.

دقت در تخریب و مدیریت زباله

مدیریت تخریب در پروژه های نوسازی خانه بسیار مهم است. بهترین راه برای انجام این کار طراحی قبل از بازسازی خانه است. به همین دلیل همیشه تاکید می کنید که قبل از شروع کار یک طرح دقیق از پروژه داشته باشید. در بسیاری از موارد با کمی خلاقیت می توان حجم تخریب را کاهش داد تا علاوه بر کاهش هزینه های تخریب، هزینه کمتری را نیز برای خرید مصالح جدید و اجرای طرح جدید پرداخت کنیم.

همچنین گاهی با تخریب صحیح و اصولی می توان بخشی از مصالح تخریب شده را با اجرای طرحی جدید مورد استفاده قرار داد. یا شاید آنها را به عنوان دست دوم فروخته است. گاهی اوقات مجموع این هزینه های کم باعث صرفه جویی قابل توجهی می شود. علاوه بر اینها با جلوگیری از ایجاد نخاله های ساختمانی به محیط زیست کمک کرده اید!

تحقیقات بازار پس از طراحی و قبل از خرید مصالح ساختمانی

پس از طراحی و قبل از شروع تخریب و بازسازی خانه، برآوردی از هزینه ها طبق نقشه در دست داشته باشید. با بررسی بازار قیمت مصالح مورد نیاز و ارزان ترین فروشنده را بیابید. به یاد داشته باشید که گاهی اوقات یک کالای مشابه با یک برند با قیمت های متفاوت موجود است. هیچ چیز به اندازه خریدن یک چیز گران قیمت جیب شما را تهدید نمی کند.

بازسازی خانه جهانشهر

اگر تصمیم به بازسازی خانه در جهانشهر کرج را دارید و حتی اگر بودجه کافی ندارید، سعی کنید با بررسی دقیق بازار، لوکس ترین متریال را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

قیمت را هرگز فدای کیفیت نکنید

گاهی به دلیل محدودیت بودجه تصمیم می گیریم محصولاتی با قیمت کمتر و کیفیت پایین تری خریداری کنیم. مراقب باشید که گاهی اوقات یک انتخاب ارزان باعث هزینه های زیاد نگهداری یا حتی تعویض می شود. به عنوان مثال، یک عایق نامناسب اما ارزان می تواند برای مدت طولانی کف حمام شما را تحت تاثیر قرار دهد یا ممکن است مجبور شوید دوباره آن را از بین ببرید. اگر بودجه محدودی دارید پیشنهاد می کنیم به جای استفاده از اقلام بی کیفیت، طراحی خود را ساده کنید و موارد غیر ضروری را حذف کنید و آنها را انجام ندهید. در عوض موارد باقیمانده را با کیفیت بالا بازسازی کنید.

استفاده از مصالح لوکس در بازسازی خانه در جهانشهر کرج

موارد فوق به این معنی نیست که اگر بودجه محدودی دارید باید از مواد لوکس و گران قیمت استفاده کنید. البته استفاده از اسلب سنگ یا ترموود برای دیوار تلویزیون گران است. بنابراین از محصولات با کیفیت و قیمت مناسب استفاده کنید.

تغییر طرح بعد از شروع کار بازسازی خانه در جهانشهر

تا حد امکان طرحی را که انتخاب کرده اید تغییر ندهید. این امر در برخی موارد باعث دوباره کاری و ایجاد هزینه های اضافی می شود.

با افراد با تجربه در زمینه بازسازی خانه کار کنید

فراموش نکنید افراد و شرکت های مجرب در زمینه بازسازی خانه در کرج منصف ترین فروشندگان و صنعتگران را می شناسند. در ضمن به دلیل داشتن تجربه کافی با نظم و برنامه ریزی مناسب هزینه ها را به حداقل می رسانند.

گروه بازسازی خانه

1- مشاوره: در این مرحله در زمینه بازسازی خانه، پیش بینی های لازم توسط مشاوران و کارشناسان گروه بازسازی، راهنمایی های لازم و پاسخ به سوالات، برآورد هزینه های احتمالی و هشدارهای لازم صورت می گیرد. و توصیه هایی ارائه می شود. به صاحب خانه داده می شود.

2- تخریب: پس از توافق، قسمت های خاصی از خانه توسط گروه بازسازی خانه تخریب می شود.

3- ساخت و ساز: فعالیت های مربوط به بازسازی و ساخت طرح جدید قسمت تعیین شده خانه انجام می شود.

4- نظافت: آثار بازسازی خانه و نخاله های ساختمانی در خانه و اطراف آن جمع آوری می شود و خانه و اطراف آن توسط تیم بازسازی خانه نظافت و به مالک تحویل داده می شود.

گروه معماری رومو با مهندسین متخصص در امر بازسازی خانه، هزینه ها را با توجه به میزان بازسازی مورد نظر شما برآورد کرده و صفر تا صد بازسازی خانه را بر عهده می گیرد.

56 thoughts on “بازسازی خانه در جهانشهر کرج + نمونه کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *