بازسازی خانه در شمال کرج + نمونه کار

بازسازی خانه به سبک مدرن در کرج

 

بازسازی خانه در شمال کرج

امروز می خواهیم در مورد بازسازی خانه در شمال کرج صحبت کنیم

بازسازی خانه در شمال کرج به دلیل اینکه این شهر در حال توسعه است و هر روز بر جمعیت آن افزوده می شود و از همه مهمتر اکثر مردم این شهر جوان هستند و میانسال کمتر در این شهر حضور دارند.

بازسازی خانه در شمال کرج و همچنین دکوراسیون داخلی بسیار مهم است و شیک و به روز بودن خانه ها بسیار مهم است.

در نظر داشته باشید که بازسازی خانه و همچنین طراحی داخلی خانه علاوه بر زیبایی، آرامش، نشاط و شادابی را به همراه دارد و عمر خانه را نیز افزایش می دهد.

بازسازی خانه در شمال کرج از جهات دیگری نیز حائز اهمیت است، زیرا مانند تهران، خرید آپارتمان در کرج بسیار گران است و مالکان ترجیح می دهند خانه های خود را بازسازی کنند.

بازسازی در شمال کرج

بازسازی خانه به ما کمک می کند تا با هزینه مناسب و کم فضایی مدرن و جذاب داشته باشیم

البته به خاطر داشته باشید که بازسازی خانه گاهی اوقات برای بودجه کارفرما بسیار زیاد است

اما می توان خانه را با هزینه کم بازسازی کرد

گروه معماری رومو آماده است تا با مشاوره به شما کمک کند و شما را در این راه همراهی کند

بازسازی در کرج

تخریب فضای داخلی اولین قدم در بازسازی است

در این قسمت فضاهایی را که نیازی به وجود ندارند و یا برای بازسازی یا تعمیر در نظر گرفته شده را تخریب می کنیم تا فضاهای جدید و ایده های جدید اجرا شود.

به عنوان مثال، دیوارهای اتاق خواب که به اتاق نشیمن متصل است، تخریب می شود تا اتاق نشیمن بازتر شود.

در بازسازی نما، مصالح قدیمی نمای ساختمان تخریب شده و با مصالح جدید جایگزین می شود.

کارفرما تعیین می کند که کدام قسمت های داخل خانه باید حذف یا اضافه شود و تمام جوانب و شرایط دکوراسیون داخلی برای انجام اصول و کارشناسی سنجیده شود و از تخریب و تغییر کاربری هر قسمت مطمئن شود. خانه نیاز به مجوز دارد شما باید به آن عمل کنید و قبل از اقدام به بازسازی باید مجوز را دریافت کنید

بازسازی خانه بسیار ابتدایی است و باید توسط تیم متخصص انجام شود و در نظر داشته باشید که اگر بازسازی خانه شما به درستی انجام نشود صدمات جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت.

 

مزایا بازسازی خانه در شمال کرج

با توجه به افزایش هزینه های زندگی در کشور و افزایش نامتعارف قیمت مسکن، بازسازی خانه در شمال کرج به یکی از گزینه های محبوب در بین مردم تبدیل شده است. بازسازی آپارتمان به معنای بهسازی و بازسازی ساختمان قدیمی یا آسیب دیده است. این می تواند شامل تعمیرات اساسی، تغییرات ساختاری یا به روز رسانی بصری باشد.

این تغییرات ساختاری در خانه معمولاً با دکوراسیون داخلی اشتباه گرفته می شود، در صورتی که این دو فعالیت متفاوت بوده و تنها در برخی موارد دارای نقاط مشترکی هستند.

افزایش عمر خانه در شمال کرج

بازسازی خانه در شمال کرج می تواند به تعمیرات اساسی و به روز رسانی سیستم های ساختمان کمک کند. در خصوص نوسازی یا بازسازی زیربنای یک ساختمان در این نوع پروژه ها، معمولاً نتیجه به دست آمده منجر به افزایش عمر مفید خانه می شود.

جلوگیری از ساییدگی و آسیب بیشتر به تاسیسات قدیمی سازه نتیجه بازسازی صحیح و اساسی خانه است که باعث مقاومت و دوام بیشتر خانه می شود. بازسازی واحد مسکونی نیز می تواند به رفع مشکلات ایمنی ساختمان کمک کند. این می تواند خطر آسیب و خرابی خانه را کاهش دهد.

به عنوان مثال، اگر خانه در شمال کرج دارای سیم کشی برق قدیمی باشد، تعویض سیم کشی آن قطعا می تواند به کاهش خطر آتش سوزی کمک کند.

کاهش هزینه نگهداری

اگر بازسازی قسمت های خانه در شمال کرج به صورت استاندارد، اصولی، بهترین کیفیت و با استفاده از مصالح مرغوب و با مشاوره متخصص انجام شود، در درازمدت می توانید اثرات آن را در قالب کاهش هزینه های نگهداری مشاهده کنید.

به عبارت دیگر صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه های تعمیر قطعات قدیمی در دراز مدت را می توان یکی از مزایای نوسازی دانست.

افزایش ارزش ملک

در حال حاضر تفاوت قیمت هر متر مربع آپارتمان 10 ساله در یکی از مناطق شمال کرج که بازسازی شده و آپارتمان مشابه بدون بازسازی و بهسازی خاص حدود 10-15 درصد است. با یک محاسبه ساده متوجه می‌شویم که انجام چنین پروژه‌هایی برای صاحب ساختمان بسیار سودآور است و می‌تواند برای متخصصان حوزه دکوراسیون داخلی و مهندسی عمران مفید باشد.

همچنین افزایش درآمد اجاره از دیگر مزایای بازسازی خانه در شمال کرج است. این پروژه ها معمولا تنها با بهبود ظاهر و کارایی ساختمان انجام می شود. البته برآورد هزینه بازسازی خانه در شمال کرج  و درصد بازگشت آن پس از فروش یا اجاره، نکته مهمی است که قبل از انجام کار باید به آن توجه کنید.

بهبود ایمنی و راحتی

امروزه با استفاده از تجهیزات مدرن و کاربردی، فضای ساختمان ها امن تر و دلپذیرتر شده است. این می تواند به طور مستقیم بر کیفیت زندگی ساکنان یا استفاده کنندگان از ساختمان تأثیر بگذارد.

در چنین مواردی سعی کنید به نیازهای ساکنین یا استفاده کنندگان از ساختمان توجه کنید. به عنوان مثال اگر ساختمان برای خانواده ها طراحی شده است باید تغییرات و برنامه ریزی های خود را به گونه ای برنامه ریزی کنید که نتیجه کار مطابق سلیقه و در راستای راحتی باشد.

در این زمینه بهتر است بازسازی خانه در شمال کرج را به یک متخصص بسپارید. برای اطمینان از اینکه بازسازی خانه در شمال کرج شما به درستی انجام شده است، باید آن را به یک متخصص بسپارید.

تبدیل ساختمان به ساختمان سبز

با توجه به افزایش هزینه حامل های انرژی و همچنین به منظور حفظ محیط زیست، با استفاده از مواد پایدار و غیر شیمیایی و همچنین طراحی کاملا مطابق با استانداردها برای جلوگیری از اتلاف انرژی، می توانید ادعا کنید که یک ساختمان سبز بهینه سازی مصرف انرژی یکی از حساس ترین موضوعات در ساختمان تلقی می شود که علاوه بر سودآوری برای مالک ساختمان، کمک بزرگی به محیط زیست نیز می کند.

با تغییر سیستم روشنایی ساختمان از لامپ های رشته ای و قدیمی به LED و SMD می توان تا 95 درصد در مصرف برق صرفه جویی کرد. لامپ های رشته ای قدیمی تنها 25-10 درصد انرژی دریافتی را به نور تبدیل می کنند و بقیه را به صورت گرما در محیط پخش می کنند. این نشان دهنده اتلاف 75 تا 90 درصد انرژی تنها در این بخش است.

همچنین این نوع لامپ ها نسبت به لامپ های کم مصرف عمر بسیار کمتری دارند و این خود هزینه ای اضافی برای ساختمان محسوب می شود.

بازسازی سیستم سرمایشی و گرمایشی ساختمان نیز می تواند به ایجاد ساختمانی با استاندارد صرفه جویی انرژی کمک کند. به طور تجربی، بازسازی سیستم موتورخانه و عایق حرارتی لوله ها منجر به بهبود کیفیت و هزینه های تحمیل شده بر ساختمان تا حدود 35 درصد شده است.

به طور کلی مزایای بازسازی خانه در شمال کرج را می توان به صورت موارد زیر بیان کرد

استفاده از مصالح و فناوری های سبز در ساخت و ساز یا نوسازی خانه در شمال کرج

بهبود بهره وری انرژی ساختمان با استفاده از سیستم های گرمایش و سرمایش کارآمد، روشنایی LED و عایق حرارتی

کاهش مصرف آب ساختمان با استفاده از سیستم های آبیاری کارآمد، استفاده از شیرآلات استاندارد و تجهیزات صرفه جویی در مصرف آب

بهبود کیفیت هوای داخل ساختمان با استفاده از دستگاه های تهویه مطبوع و تصفیه کننده های هوا کارآمد

کاهش تولید زباله های ساختمانی با استفاده از مواد قابل بازیافت و قابل استفاده مجدد

 

گروه معماری رومو با داشتن تیمی حرفه ای و متخصص و داشتن سابقه درخشان و کادری متخصص خیال شما را در این زمینه راحت می کند.

و در نظر داشته باشید که گروه معماری رومو در تهران، کرج و سایر شهرهای بزرگ ایران نیز فعالیت می کند و هدف ما رضایت شماست.

بازسازی خانه در شمال کرج بسیار حائز اهمیت است و اهالی این شهر به خانه های خود اهمیت زیادی می دهند و به همین دلیل پرطرفدار است.

گروه معماری رومو با داشتن بهترین طراحان و پیمانکاران اجرایی آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات بازسازی خانه در کرج به شما می باشد. در صورت نیاز به مشاوره یا هر گونه سوال در مورد بازسازی خانه، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

59 thoughts on “بازسازی خانه در شمال کرج + نمونه کار

  1. Pingback: بازسازی خانه در کرج · گروه معماری رومو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *