بازسازی خانه در شهرک بنفشه کرج + نمونه کار

بازسازی خانه به سبک مدرن در کرج

 

امروز می خواهیم در مورد بازسازی خانه در شهرک بنفشه کرج صحبت کنیم

بازسازی خانه امروزه بسیار به چشم می خورد و افراد ترجیح می دهند به جای تعویض خانه و رفتن به خانه های نو، آن را بازسازی کنند تا پرداخت هزینه کمترانجام بدهند.

در این مقاله از رومو به بازسازی خانه در شهرک بنفشه کرج و هزینه های آن پرداخته ایم. لطفا تا انتها با ما همراه باشید.

بازسازی خانه در بنفشه کرج

بازسازی خانه استحکام خانه را افزایش می دهد. افرادی که بازسازی خانه کرج انجام دادن به خوبی می دانند که با بازسازی خانه چه تاثیر و ارزشی به آن بخشیده اند.

بازسازی خانه های شهرک بنفشه

بسیاری از افرادی که صاحب خانه های قدیمی هستند و به دلیل خانه های قدیمی می خواهند خانه جدید بخرند اما پیشنهاد می شود خانه های خود را بازسازی کنند زیرا بازسازی خانه با المان های پیشرفته بسیار ارزانتر و بهتر است.

امروزه با توجه به اینکه بازسازی خونه  در کرج افزایش یافته است، افراد بیشتری به نوسازی ترغیب شده و با هدف دستیابی به المان های جدید به این مسیر سوق داده می شوند.

بازسازی خانه های قدیمی در شهرک بنفشه کرج

با توجه به افزایش سن بنا، خانه های قدیمی دارای عناصر فرسوده و قدیمی هستند. همچنین این خانه ها از استحکام کافی برخوردار نیستند. برای رفع این مشکلات، بازسازی خانه در بنفشه کرج به این خانه ها آمده است.

بازسازی خانه قدیمی در شهرک بنفشه کرج

خانه های قدیمی که ارزش و سختی خود را از دست داده اند و دیگر به چشم افراد کمتری زیبا نیستند باید با عناصر به روز و جدید بازسازی شوند تا جلوه بهتری داشته باشند.

یکی از رایج ترین کارهای دنیای که بسیاری از صاحبان خانه به آن علاقه مند هستند، بازسازی خانه است. با کمک مهندسین و پیمانکاران می توانید به خانه ایده آل خود برسید.

بازسازی خانه های بزرگ در بنفشه کرج

هنگام بازسازی یک خانه یا آپارتمان بزرگ، رعایت نکات زیر باعث می شود فضا دلنشین تر به نظر برسد.

بهتر است درطراحی دکوراسیون خانه از رنگ های روشن استفاده کنید. رنگ هایی مانند سفید، استخوانی، بژ، خاکستری و … رنگ های روشن فضا را زیبا نشان می دهند. از شیشه های رنگی و آینه های بلند استفاده کنید. انعکاس شیشه ها و انعکاس نور و روشنایی در آینه ها فضا را خاص نشان می دهد.

نور در فضاهای بزرگ بسیار مهم است. برای روشن تر کردن فضا از چراغ های LED و مخفی استفاده کنید. فراموش نکنید که فضای روشن تر نیز شادتر است.

سعی کنید فضاهای خالی ایجاد کنید. از وسایل کوچک و شلوغ استفاده نکنید. برای جلوگیری از شلوغ شدن فضا از مبلمان چند منظوره استفاده کنید. تلویزیون را روی دیوار نصب کنید.

از طرح ها برای کاغذ دیواری عمودی استفاده کنید. به این ترتیب سقف بلندتر و در نتیجه فضا ویژه به نظر می رسد.

مراحل بازسازی خانه در شهرک بنفشه کرج

• در قدم اول باید از یک تیم حرفه ای کمک بگیرید

• سبک های مورد نظر انتخاب شود

•  برای سقف را با توجه به بودجه و سبک بازسازی انجام دهید

• دیوارها را بازسازی کنید

• پله های خانه

• روشنایی و برق

• تعویض درب و پنجره

• کمد دیواری، چوبی، کمد

• نصب لوازم آشپزخانه مانند هود

• نصب چراغ های دیواری

• بازسازی دکوراسیون خانه

عناصر بازسازی خانه در شهرک بنفشه کرج

هنگام بازسازی خانه دربنفشه کرج با موارد مختلفی مواجه می شوید که باید آنها را با بهترین متریال و طرح ها طراحی و بازسازی کنید. در ادامه عناصر مختلفی در خانه را میگوییم که در هنگام بازسازی خانه باید به آنها توجه کنید.

• بازسازی کف خانه در شهرک بنفشه

• بازسازی دیوار خانه در شهرک بنفشه

• بازسازی سقف خانه در شهرک بنفشه

سقف خانه یکی از مهم ترین عناصربازسازی به حساب می آید که در هنگام بازسازی باید به آن توجه کرد تا زیباترین طرح ها را با بهترین کیفیت اجرا کرد. اکثر افراد هنگام بازسازی خانه به سراغ سقف های کشسان و سقف های کناف می روند.

سقف کشسان یکی از جدیدترین و زیباترین نمونه های سقف طراحی شده با پارچه می باشد. این نوع پارچه ها در طرح های مختلف وجود دارد. نورپردازی در زیر سقف کشسان انجام می شود و باعث درخشش نور می شود و در سراسر فضا پراکنده شده است.

سقف کاذب یکی دیگر از انواع سقف است که در بازسازی خانه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد زیرا زیبایی منحصر به فرد و دوام بالایی دارد. این نوع طراحی برای سقف در کنار نورپردازی فضا را بسیار عالی می کند.

هزینه بازسازی خانه در شهرک بنفشه کرج

هزینه بازسازی خانه تحت تاثیر عوامل مختلف متفاوت است و نمی توان برای هر خانه هزینه یکسانی در نظر گرفت زیرا هر خانه متراژ متفاوتی دارد و هرکسی به دنبال سبک خاصی برای بازسازی خانه خود است.

نوع کفپوش و سایز کف، بازسازی سقف، چوب ترم وود، کاغذ دیواری، کابینت، کمد، برق کاری، کاشی کاری، پکیج، رنگ آمیزی، پنجره دوجداره، شیرآلات، سرویس بهداشتی، درب ضد سرقت و … از جمله موارد اقلامی که در قیمت پروژه های بازسازی خانه درکرج گنجانده شده اند، بیشترین تاثیر را دارند و ممکن است افراد تمایلی به برخی از آنها نداشته باشند.

قیمت بازسازی خانه در شهرک بنفشه کرج

البته ناگفته نماند که کیفیت مصالح به کار رفته در بازسازی خانه در کرج نیز در هزینه ها موثر است. اگر می خواهید از کالاهای مارک دار استفاده کنید باید هزینه زیادی بپردازید و کالاهای با کیفیت متوسط قیمت کمتری دارند.

مزایا بازسازی خانه در شهرک بنفشه کرج

با توجه به افزایش هزینه های زندگی در کشور و افزایش نامتعارف قیمت مسکن، بازسازی خانه در شهرک بنفشه کرج به یکی از گزینه های محبوب در بین مردم تبدیل شده است. بازسازی آپارتمان به معنای بهسازی و بازسازی ساختمان قدیمی یا آسیب دیده است. این می تواند شامل تعمیرات اساسی، تغییرات ساختاری یا به روز رسانی بصری باشد.

این تغییرات ساختاری در خانه معمولاً با دکوراسیون داخلی اشتباه گرفته می شود، در صورتی که این دو فعالیت متفاوت بوده و تنها در برخی موارد دارای نقاط مشترکی هستند.

افزایش عمر خانه در شهرک بنفشه کرج

بازسازی خانه در شهرک بنفشه کرج می تواند به تعمیرات اساسی و به روز رسانی سیستم های ساختمان کمک کند. در خصوص نوسازی یا بازسازی زیربنای یک ساختمان در این نوع پروژه ها، معمولاً نتیجه به دست آمده منجر به افزایش عمر مفید خانه می شود.

جلوگیری از ساییدگی و آسیب بیشتر به تاسیسات قدیمی سازه نتیجه بازسازی صحیح و اساسی خانه است که باعث مقاومت و دوام بیشتر خانه می شود. بازسازی واحد مسکونی نیز می تواند به رفع مشکلات ایمنی ساختمان کمک کند. این می تواند خطر آسیب و خرابی خانه را کاهش دهد.

به عنوان مثال، اگر خانه در شهرک بنفشه کرج دارای سیم کشی برق قدیمی باشد، تعویض سیم کشی آن قطعا می تواند به کاهش خطر آتش سوزی کمک کند.

کاهش هزینه نگهداری

اگر بازسازی قسمت های خانه در شهرک بنفشه کرج به صورت استاندارد، اصولی، بهترین کیفیت و با استفاده از مصالح مرغوب و با مشاوره متخصص انجام شود، در درازمدت می توانید اثرات آن را در قالب کاهش هزینه های نگهداری مشاهده کنید.

به عبارت دیگر صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه های تعمیر قطعات قدیمی در دراز مدت را می توان یکی از مزایای نوسازی دانست.

افزایش ارزش ملک

در حال حاضر تفاوت قیمت هر متر مربع آپارتمان 10 ساله در یکی از مناطق شهرک بنفشه کرج که بازسازی شده و آپارتمان مشابه بدون بازسازی و بهسازی خاص حدود 10-15 درصد است. با یک محاسبه ساده متوجه می‌شویم که انجام چنین پروژه‌هایی برای صاحب ساختمان بسیار سودآور است و می‌تواند برای متخصصان حوزه دکوراسیون داخلی و مهندسی عمران مفید باشد.

همچنین افزایش درآمد اجاره از دیگر مزایای بازسازی خانه در شهرک بنفشه کرج است. این پروژه ها معمولا تنها با بهبود ظاهر و کارایی ساختمان انجام می شود. البته برآورد هزینه بازسازی خانه در شهرک بنفشه کرج  و درصد بازگشت آن پس از فروش یا اجاره، نکته مهمی است که قبل از انجام کار باید به آن توجه کنید.

بهبود ایمنی و راحتی

امروزه با استفاده از تجهیزات مدرن و کاربردی، فضای ساختمان ها امن تر و دلپذیرتر شده است. این می تواند به طور مستقیم بر کیفیت زندگی ساکنان یا استفاده کنندگان از ساختمان تأثیر بگذارد.

در چنین مواردی سعی کنید به نیازهای ساکنین یا استفاده کنندگان از ساختمان توجه کنید. به عنوان مثال اگر ساختمان برای خانواده ها طراحی شده است باید تغییرات و برنامه ریزی های خود را به گونه ای برنامه ریزی کنید که نتیجه کار مطابق سلیقه و در راستای راحتی باشد.

در این زمینه بهتر است بازسازی خانه در شهرک بنفشه کرج را به یک متخصص بسپارید. برای اطمینان از اینکه بازسازی خانه در شهرک بنفشه کرج شما به درستی انجام شده است، باید آن را به یک متخصص بسپارید.

تبدیل ساختمان به ساختمان سبز

با توجه به افزایش هزینه حامل های انرژی و همچنین به منظور حفظ محیط زیست، با استفاده از مواد پایدار و غیر شیمیایی و همچنین طراحی کاملا مطابق با استانداردها برای جلوگیری از اتلاف انرژی، می توانید ادعا کنید که یک ساختمان سبز بهینه سازی مصرف انرژی یکی از حساس ترین موضوعات در ساختمان تلقی می شود که علاوه بر سودآوری برای مالک ساختمان، کمک بزرگی به محیط زیست نیز می کند.

با تغییر سیستم روشنایی ساختمان از لامپ های رشته ای و قدیمی به LED و SMD می توان تا 95 درصد در مصرف برق صرفه جویی کرد. لامپ های رشته ای قدیمی تنها 25-10 درصد انرژی دریافتی را به نور تبدیل می کنند و بقیه را به صورت گرما در محیط پخش می کنند. این نشان دهنده اتلاف 75 تا 90 درصد انرژی تنها در این بخش است.

همچنین این نوع لامپ ها نسبت به لامپ های کم مصرف عمر بسیار کمتری دارند و این خود هزینه ای اضافی برای ساختمان محسوب می شود.

بازسازی سیستم سرمایشی و گرمایشی ساختمان نیز می تواند به ایجاد ساختمانی با استاندارد صرفه جویی انرژی کمک کند. به طور تجربی، بازسازی سیستم موتورخانه و عایق حرارتی لوله ها منجر به بهبود کیفیت و هزینه های تحمیل شده بر ساختمان تا حدود 35 درصد شده است.

به طور کلی مزایای بازسازی خانه در بنفشه کرج را می توان به صورت موارد زیر بیان کرد

استفاده از مصالح و فناوری های سبز در ساخت و ساز یا نوسازی خانه در شهرک بنفشه کرج

بهبود بهره وری انرژی ساختمان با استفاده از سیستم های گرمایش و سرمایش کارآمد، روشنایی LED و عایق حرارتی

کاهش مصرف آب ساختمان با استفاده از سیستم های آبیاری کارآمد، استفاده از شیرآلات استاندارد و تجهیزات صرفه جویی در مصرف آب

بهبود کیفیت هوای داخل ساختمان با استفاده از دستگاه های تهویه مطبوع و تصفیه کننده های هوا کارآمد

کاهش تولید زباله های ساختمانی با استفاده از مواد قابل بازیافت و قابل استفاده مجدد

 

گروه معماری رومو با مهندسین متخصص در امر بازسازی خانه، هزینه ها را با توجه به میزان بازسازی مورد نظر شما برآورد کرده و صفر تا صد بازسازی خانه را بر عهده می گیرد.

55 thoughts on “بازسازی خانه در شهرک بنفشه کرج + نمونه کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *