بازسازی خانه در منطقه 1 تهران

بازسازی خانه در استان تهران

بازسازی خانه در منطقه 1 تهران

بازسازی خانه به فرآیندی گفته می شود که در آن با استفاده از یک سری تکنیک ها و روش های مدرن توسط کارشناسان و متخصصان گروه معماری رومو، ساختمان را به حالت اولیه و به نوعی برخی از مهم ترین کاستی ها برمی گردانید.

در واقع بازسازی خانه راهی برای بهبود کیفیت در زندگی و در محیط کار است،  با بازسازی ساختمان می توانید خانه های خود را زیبا کنید. به عبارت دیگر، بازسازی خانه به معنای استفاده از روش هایی برای بهبود کلی کیفیت در محیط کار و در زندگی می باشد. در ادامه می توانید برخی از مهم ترین مزیت های بازسازی خانه را بخوانید

چرا باید خانه خود را  در منطقه 1 تهران بازسازی کنیم؟

افزایش زیبایی خانه:

با بازسازی خانه در منطقه 1 تهران می توانید از رنگ بندی کاملا جذاب و زیبا استفاده کنید و همچنین می توانید تمام وسایل خانه خود را زیباتر کنید و تمام طرح های قبلی و قدیمی قطعات مانند: آشپزخانه، سالن پذیرایی، اتاق نشیمن، اتاق خواب، سرویس بهداشتی و حمام را عوض کنید

با بازسازی خانه خود می توانید در مصرف انرژی نیز تا حد بسیار زیادی صرفه جویی کنید

با بازسازی خانه خود در منطقه 1 تهران می توانید به میزان قابل توجهی در مصرف انرژی در خانه یا محل کار خود صرفه جویی کنید و در دراز مدت مصرف انرژی را کاهش دهید و این امر باعث مقرون به صرفه شدن آن می شود. مصرف انرژی خانه شما مانند: برق، گاز و … می تواند تا حد زیادی کاهش یابد و در کاهش هزینه های شما موثر باشد.

افزایش ارزش خانه:

بدون شک بازسازی خانه بر بسیاری از جنبه های ساختمان شما مانند زیبایی خانه، طراحی خانه و . . . تاثیر می گذارد و شما می توانید با انجام بازسازی خانه در تهران به صورت کاملاً کارشناسی شده و روشی حرفه ای و با کیفیت خانه خود را ارزشمند تر کنید و با  این کار وضعیت قیمت و ارزش خانه خود را بهبود بخشید.

هر ساختمانی بعد از چند سال نیاز به بازسازی دارد

هر ساختمانی بعد از چندین سال نیاز به بازسازی و نوسازی دارد. دلیل این امر این است که سیستم های لوله کشی ساختمان، گچ کاری، نما، کف و … پس از مدتی غیر قابل استفاده می شوند و نیاز به بازسازی دارند.

بازسازی آپارتمان یا بازسازی خانه در منطقه 1 تهران راه مناسبی برای تغییر است ، زیرا هزینه آن به طور کلی بسیار مقرون به صرفه تر از هزینه تخریب و بازسازی ساختمان است ، بنابراین تخریب ساختمان هایی که فقط در ظاهر فرسوده هستند و نیاز به تعمیر دارند و استحکام و پایداری دارند بنابراین باید بازسازی داخلی آنها انجام شود.

تمایل به تغییر، نوسازی خانه و در نتیجه ایجاد تنوع در محیط زندگی افراد است. افزایش استحکام و پایداری ساختمان ها در برابر حوادث طبیعی و غیر طبیعی مانند سیل، زلزله و … محکم تر می شوند و خطر را نیز کاهش می دهند. مدرن کردن سبک ساختمان ها و همراهی با پیشرفت و تغییرات تکنولوژی برای شما

بازسازی خانه در منطقه 1 تهران

امروزه بازسازی خانه در تهران اهمیت زیادی پیدا کرده است و این به چند دلیل است

یکی از دلایل مهم در بازسازی خانه مقرون به صرفه بودن بازسازی خانه نسبت به خرید خانه یا ساخت واحد مسکونی است

یکی دیگر از دلایل بازسازی ساختمان زیبایی و افزایش عمر ساختمان است

در نظر داشته باشید که ساکنین خانه بعد از مدتی نیاز به تغییرات را احساس می کنند و برای ایجاد تغییرات و همچنین تغییر سبک دکوراسیون داخلی تصمیم به بازسازی خانه خود می گیرند

بازسازی خانه در منطقه 1 تهران بسیار پرطرفدار است و به دلیل بافت قدیمی و زیبایی که دارد در حال انجام است

بازسازی خانه یک کار اساسی و تخصصی است و باید به صورت اساسی انجام شود

بعد از چند سال ساخت، یک ساختمان و خانه نیاز به بازسازی دارد و بسیاری از افراد برای ایجاد تنوع و تغییر سبک دکوراسیون داخلی خانه خود، خانه را بازسازی می کنند

توجه داشته باشید که هر چقدر هم برای بازسازی خانه خود هزینه کرده باشید، زمانی که اصول چیدمان و طراحی داخلی را رعایت کرده باشید و خانه از هارمونی خاصی برخوردار باشد بسیار محسوس خواهد بود و حتما باید چیدمان را طراحی کنید دکوراسیون داخلی قبل از انجام بازسازی آماده باشید و در این راه طراحان گروه معماری رومو آماده خدمات رسانی می باشد

 

بازسازی خانه در منطقه 1 تهران شامل موارد زیر می باشد:

بازسازی آشپزخانه

بازسازی سرویس بهداشتی و حمام

بازسازی اتاق خواب

بازسازی و تعویض کف خانه

 

بازسازی آشپزخانه

یکی از مهم ترین بخش های بازسازی خانه در منطقه 1 تهران، بازسازی آشپزخانه است که به گفته معماران، آشپزخانه قلب خانه است و زنان ایرانی بیشتر وقت خود را در آشپزخانه می گذرانند. آشپزخانه نیز در زیبایی دکوراسیون داخلی خانه بسیار موثر خواهد بود و مخصوصا امروزه که آشپزخانه بیشتر و بیشتر مورد توجه مردم است

کابینت یکی از اصلی ترین و مهم ترین قسمت های آشپزخانه به حساب می آید و به نوعی زیبایی آشپزخانه به کابینت مربوط می شود و هر چه کابینت زیباتر باشد آشپزخانه زیباتر می شود

کابینت ها انواع مختلفی دارند از جمله: ممبران، ملامینه، چوبی، ام دی اف و …

رنگ های سفید و روشن برای کابینت به بزرگتر نشان دادن آشپزخانه کمک می کند و رنگ های قهوه ای و خاکستری معمولا برای سبک کلاسیک مناسب هستند

بازسازی آشپزخانه شامل:

تخریب دیوارها

تغییر در رنگ

تعویض کابینت

استفاده از کناف برای سقف آشپزخانه

بازسازی لوله کشی

کفپوش

کاشی بین کابینت

طراحی هم در بازسازی کلی خانه و هم در بازسازی آشپزخانه یکی از مهم ترین قسمت ها است و کارفرما باید سلیقه و سبکی را که در ذهن دارد با طراح در میان بگذارد.

توجه داشته باشید که برای بالا نرفتن هزینه اجرا، مکان ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی را تغییر ندهید زیرا تعویض هر کدام هزینه اجرا و لوله کشی را افزایش می دهد.

طراحی در بازسازی ساختمان درتهران در دو قسمت ارائه پلان دو بعدی و ارائه پلان سه بعدی انجام شده است.

در ارائه طراحی دو بعدی در بازسازی خانه درمنطقه 1 تهران، طراحی انجام شده و بهتر است کارفرما تغییرات مورد نظر را در این قسمت اعمال کند.

توجه داشته باشید که طراحی در بازسازی خانه در منطقه 1 تهران بسیار مهم است، زیرا طراحی باعث می شود کارفرما نقشه را ببیند و شکل خانه ای که قرار است اجرا شود را بداند.

یکی از قسمت هایی که در طراحی بسیار حائز اهمیت است، انتخاب مدل و رنگ کابینت و رنگ کاشی و سرامیک است که طراح باید با توجه به سبک دکوراسیون داخلی و با توجه به رنگ اصلی خانه انتخاب کند.

امروزه اپن در طراحی آشپزخانه جایی ندارد و جای خود را به جزیره داده است پس باید با اجرای جزیره ای به بزرگتر و زیباتر شدن آشپزخانه کمک کنیم

 

بازسازی سرویس بهداشتی و حمام

یکی از نکات مهم دیگری که در بازسازی خانه باید به آن توجه شود، بازسازی سرویس بهداشتی و حمام است.

در بازدید گروه معماری رومو، اگر تشخیص تعویض تاسیسات، شیرآلات و لوله کشی باشد، حتما باید این کار را انجام دهید.

یکی از کارهایی که در بازسازی سرویس بهداشتی و حمام  بسیار حائز اهمیت است عایق کاری دیوارها و کف می باشد.

بازسازی سرویس بهداشتی و حمام شامل:

عایق کف و دیوار

تعمیر یا تعویض تاسیسات و لوله کشی

اجرای سقف کناف

تعویض شیرآلات

بازسازی تهویه

جابجایی کاسه توالت و روشویی

روشنایی

 

بازسازی اتاق خواب

بازسازی اتاق خواب نیز بسیار حائز اهمیت است و در بازسازی اتاق خواب سلیقه کارفرما بسیار مهم است و بازسازی با توجه به سبک دکوراسیون داخلی آن انجام می شود.

در بازسازی باید توجه داشت که محل قرارگیری کمد دیواری در کجای اتاق قرار می گیرد.

کمد لباس یکی از مهم ترین وسایل کاربردی در اتاق خواب محسوب می شود.

سبک دکوراسیون داخلی نیز بسیار مهم است و باید بر اساس اصول و قواعد آن سبک طراحی و اجرا شود

 

بازسازی و تعویض کف خانه

پس از اجرای مراحل فوق که باید به صورت اصولی و حرفه ای اجرا شود، باید با توجه به طرح،  نوعی از کفپوش انتخاب شود که با توجه به رنگ و سبک دکوراسیون داخلی انتخاب شده و بر اساس سلیقه و مشاوره پیمانکار و همچنین معمار  انتخاب و اجرا می شود.

در ادامه به برخی از مهم ترین دلایل بازسازی خانه در منطقه 1 تهران پرداخته ایم پس با ما همراه باشید

تخریب جزئی سازه ساختمان یا تخریب کامل

تمایل به تغییر و بازسازی خانه در منطقه 1 تهران و در نتیجه ایجاد تنوع در محیط زندگی افراد در خانه یا محل کار

تصمیم برای تغییر کاربری فضاهای ساختمان و تغییر دکوراسیون داخلی آنها

با توجه به پیشرفت و تغییرات تکنولوژی باید سبک ساختمان خود را مدرن کنید

امروزه جمعیت مردم در حال افزایش است و شما به فضای بیشتری برای زندگی نیاز خواهید داشت

 

انواع کفپوش برای بازسازی خانه در منطقه 1 تهران

پارکت و لمینت:

 اگر چوب استفاده شده در کفپوش کاملا طبیعی باشد به آن پارکت و اگر یک یا دو لایه MDF نازک با چوب باشد به آن لمینت می گویند.

کفپوش پی وی سی:

این کفپوش از چند لایه رزین فشرده ساخته شده است که دارای طرح های مختلف چوبی یا سنگی می باشد و برای نصب باید چسب زده شود.

سنگ:

 یکی از با ارزش ترین و طبیعی ترین انواع کفپوش است. انتخاب نوع سنگ ها بر اساس آب و هوای منطقه مسکونی (گرما و سرما) و دقت در نصب صحیح سنگ بسیار مهم است.

سرامیک:

نوعی کفپوش که در مقایسه با انواع دیگر مقرون به صرفه است. همچنین این کفپوش دارای طرح های مختلفی است که می تواند با سلیقه های مختلف مطابقت داشته باشد.

بامبو:

کفپوش شیک و بادوام با ظاهری نرم و دلپذیر.

برای بازسازی خانه در منطقه 1 تهران از کجا شروع کنیم؟

تعیین بودجه مورد نظر:

اینکه بدونیم قراره چقدر برای بازسازی هزینه بشه و اینکه اول کار باید این هزینه مشخص بشه تا حساب جیبمون رو داشته باشیم و همچنین اینکه این هزینه قراره به چه صورت پرداخت بشه:

یکجا یا دوره ای یا ترکیبی 

زمان مورد نیاز برای بازسازی:

زمان بازسازی هم مثل هزینش خیلی مهمه و از مواردیه که باید بهش توجه داشت پس باتوجه به حجم بازسازی زمانش هم تعیین میشه 

جاهایی که قراره بازسازی بشه:

اینجا محلی هست که قراره بازسازی بشه مهمه که به بخش های دیگر خانه آسیب میزنه یا خیر؟

مثلا اگر قراره کف پوش خونه عوض شه باید چک کنیم که لوله ها هم سالمه ؟ چون اگه سالم نباشن دوباره کاری میشه 

یافتن پیمانکار کاربلد:

پیمانکار در واقع کسیه که  پروژه بازسازی خانه را در زمان تعیین شده تحویل میگیره و پیمانکاری خوبه که به تعهدات خود عمل کنه و کار رو به اتمام برسونه که برای اینکه این موضوع رو بفهمین به نمونه کار پیمانکار و رضایت و بازخورد مشتریاش دقت کنین

 

بازسازی کم هزینه خانه در منطقه 1 تهران

ما تمام موارد مربوط به بازسازی خانه را ذکر کردیم، اما اگر بخواهیم با سرعت و هزینه کمتر بازسازی را انجام دهیم، می توانیم از این موارد استفاده کنیم:

دیوار

طراحی و نقاشی

کاغذ دیواری

استفاده از پوستر

سنگ های تزئینی

شیشه های تزئینی

انواع دیوارپوش (دیوارپوش چوبی، دیوارپوش چرمی، دیوارپوش سه بعدی، دیوارپوش سنگی و …

سقف

رنگ آمیزی

گچ کاری

آینه

کناف و سقف کاذب

لامپ های هالوژن

استفاده از نور مخفی و…

پوشش کف

پارکت چوبی

پارکت لمینت

سرامیک

انواع موکت

 

سوالات متداول

بازسازی خانه چقدر زمان می برد؟

پاسخ به این سوال کمی سخت است و به عناصر مختلفی بستگی دارد که مهندسان و کارشناسان ما در هنگام بررسی پروژه شما به شما خواهند گفت، اما اگر بخواهیم عددی را به عنوان زمان بازسازی خانه در منطقه 1 تهران تخمین بزنیم، کلیات فرم یعنی از صفر تا صد، می تواند بین 60 تا 70 روز باشد.

هزینه بازسازی خانه چقدر است؟

این مورد نیز پاسخ چندان دقیقی ندارد و کارشناسان ما برای بازسازی خانه در منطقه 1 تهران باید ابتدا تمامی جوانب مورد نیاز پروژه شما را بسنجند و سپس هزینه مورد نیاز برای انجام پروژه را به اطلاع شما عزیزان برسانند.

 

با ما در ارتباط باشید

دوستان عزیز می توانید با استفاده از راه های ارتباطی در جهت بازسازی خانه در منطقه 1 تهران، ساختمان هوشمند، طراحی روف گاردن، طراحی پلان و نما و در صورت داشتن نظر یا انتقاد و پیشنهاد در مورد گروه معماری رومو با ما تماس بگیرید

اگرقصد بازسازی خانه در منطقه 1 تهران را دارید میتوانید از مشاوره رایگان گروه معماری رومو استفاده کنید و به صورت کامل شما را راهنمایی میکنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *