بازسازی خانه در مهرشهر کرج + نمونه کار

بازسازی خانه به سبک مدرن در کرج

 

امروز می خواهیم در مورد بازسازی خانه در مهرشهر کرج صحبت کنیم

بازسازی خانه های قدیمی مهرشهر کرج

بازسازی خانه های قدیمی و تبدیل آنها به خانه های زیبا و شیک امروزه کار ساده ای نیست و هرکسی توانایی انجام آن را به تنهایی ندارد. بنابراین استفاده از خدمات شرکت بازسازی خانه، گروه بازسازی خانه و یا پیمانکار بازسازی خانه که در این زمینه متخصص هستند بهترین راه حل در بازسازی خانه های قدیمی در مهرشهر کرج است اما دانستن نکات کلیدی و مهم و داشتن دانش اولیه برای طراحی و ترسیم مدلی از آنچه می خواهید می تواند به شما در روند بازسازی خانه های قدیمی کمک کند.

بازسازی و نوسازی خانه قدیمی در مهرشهر کرج

ایجاد تغییرات در درب و پنجره خانه های قدیمی یکی از مهم ترین و بارزترین مسائل در بازسازی خانه قدیمی در مهرشهر کرج است. طراحی خانه های قدیمی به گونه ای است که بر تعداد در و پنجره های خانه تاکید زیادی می شود و مثلاً در قسمت پذیرایی خانه پنجره های کوچک زیادی وجود دارد. برای حل این مشکل با کمک گروه بازسازی خانه می توان آن قسمت از خانه را تخریب کرد و به جای آن یک پنجره بزرگ و مدرن در نظر گرفت.

نکته دیگر در مورد پنجره های خانه های قدیمی این است که در این خانه ها گاهی پنجره های کوچکی بین اتاق ها و قسمت های مختلف خانه وجود دارد که در اکثر موارد بی استفاده می باشد. هدف معماران قدیمی طراحی و استفاده از این پنجره ها بوده است که در بین قسمت های مختلف خانه، پنجره ارتباطی برای انتقال لوازم پذیرایی بین قسمت های مختلف خانه ایجاد شده است. پرکردن این دریچه ها که هیچ کارکردی ندارند، ظاهر اتاق و خانه قدیمی شما را مدرن تر و زیباتر می کند.

در بازسازی خانه های قدیمی  در مهرشهر کرج علاوه بر ایجاد تغییراتی در ساختار خانه، تغییر تجهیزات و لوازم مهمی مانند فرش و مبلمان نیز بسیار حائز اهمیت است. این خدمات در مکان های مختلفی نیز ارائه می شود و به عنوان مثال می توانید بازسازی خانه در مهرشهر کرج در این منطقه را دریافت کنید.

تخریب و بازسازی نمای خانه در مهرشهر کرج

1- طراحی: طراحی نمای ساختمان باید به شکلی زیبا، سازگار با اقلیم، مقرون به صرفه و هماهنگ با بافت و منظر شهر انجام شود. خلاقیت طراح و معمار نمای ساختمان را از اینجا می توان دریافت که نمای طراحی شده بیشترین نوآوری را با کمترین میزان تخریب به ارمغان می آورد. در طراحی نمای ساختمان باید به این نکته توجه داشت که نمای ساختمان تنها متعلق به مالکان و ساکنان ساختمان نیست، بلکه بخشی از منظر شهری است.

2- انتخاب مصالح: مهمترین مرحله در بازسازی نمای ساختمان، انتخاب مصالح است. این مرحله با توجه به میزان تغییراتی که می خواهید در نمای ساختمان ایجاد کنید می تواند متفاوت باشد.

3- اجرا: در مرحله اجرا بازسازی نمای ساختمان در مهرشهر کرج با ساختمان نوساز تفاوت اساسی دارد و آن تفاوت این است که در بازسازی نما باید برخی از اجزاء سالم بمانند و آسیبی وارد نشود. به آنها و همچنین احتیاط لازم در ایجاد آسیب به سازه ساختمان نیز انجام شده است.

برآورد هزینه بازسازی خانه در مهرشهر کرج

برآورد هزینه و قیمت بازسازی خانه در کرج یکی از مهم ترین دغدغه های مالکان خانه است.

برای برآورد هزینه تقریبی بازسازی خانه در مهرشهر کرج، باید:

1- لیستی از مصالح و قیمت آنها در بازار تهیه کنید.

2- دستمزد معماران یا پیمانکاران و  کارگران از دو روش زیر برآورد شود:

روش اول – روش دستمزد روزانه: در این روش که بیشتر برای خانه هایی با متراژ کم استفاده می شود، دستمزد سرکارگر و سایر کارگران به صورت روزانه محاسبه می شود.

روش دوم – روش قرارداد: روش قراردادی که قیمت کل پروژه را در یک مکان محاسبه می کند، روش سریعتر و مناسب تری برای خانه های با متراژ زیاد است. بنابراین، قرارداد سریعتر انجام می شود، زیرا دستمزدها روزانه پرداخت نمی شود، پیمانکار سعی می کند پروژه را در زمان کوتاه تری به پایان برساند.

مجوز تعمیر

طبق قوانین، شما باید مجوز انجام کارهای زیر را داشته باشید:

کلیه اقدامات مربوط به کف

سیمان کاری و سفید کاری

رنگ آمیزی

کلیه اقدامات مربوط به نمای ساختمان

تغییرات مربوط به مساحت و حیاط

ساخت حوض یا استخر

تعمیرات سقف و زیر شیروانی

تعمیرات مربوط به سرویس های بهداشتی

تعویض درب و پنجره

تعمیرات لوله کشی

تعمیرات سیم کشی

نصب کولر و بخاری

تخلیه و حفر چاه فاضلاب

پیمانکار بازسازی خانه در مهرشهر کرج

با سپردن فرآیند بازسازی خانه خود به یک گروه مجرب بازسازی خانه، می توانید با خیالی آسوده تر در این مسیر قدم بردارید. گروه بازسازی خانه رومو با مهندسین و مشاوران متخصص در زمینه بازسازی خانه هزینه ها را با توجه به میزان بازسازی مورد نظر شما برآورد کرده و صفر تا صد بازسازی خانه را بر عهده می گیرد.

معمولا این گروه ها در انواع مختلف بازسازی از جمله بازسازی ساختمان، بازسازی خانه، بازسازی خانه های قدیمی، بازسازی ویلا، بازسازی آپارتمان و سایر اماکن غیر مسکونی مانند مدارس و شرکت ها فعالیت می کنند. مراحل بازسازی خانه توسط یک گروه بازسازی می تواند شامل موارد زیر باشد:

گروه نوسازی خانه

1- مشاوره: در این مرحله در زمینه نوسازی خانه، پیش بینی های لازم توسط مشاوران و کارشناسان گروه نوسازی، راهنمایی های لازم و پاسخگویی به سوالات، برآورد هزینه های احتمالی و هشدارهای لازم صورت می گیرد. و توصیه هایی ارائه می شود. به صاحب خانه داده می شود.

2- تخریب: پس از توافق، قسمت های خاصی از خانه توسط گروه بازسازی خانه تخریب می شود.

3- ساخت و ساز: فعالیت های مربوط به بازسازی و ساخت طرح جدید قسمت تعیین شده خانه انجام می شود.

4- نظافت: آثار ناشی از نوسازی خانه و نخاله های ساختمانی در ساختمان و اطراف آن جمع آوری شده و ساختمان و اطراف آن توسط تیم نوسازی خانه نظافت و به مالک تحویل داده می شود.

انواع پروژه های بازسازی

بازسازی آپارتمان در کرج

تجدید ساختار اداری

بازسازی ویلا در کرج

بازسازی خانه در کرج

بازسازی سالن بدنسازی در کرج

بازسازی مدرسه در کرج

بازسازی امکان ورزش در کرج

بازسازی باشگاه در کرج

بازسازی سرویس بهداشتی و حمام در کرج

بازسازی آشپزخانه در کرج

61 thoughts on “بازسازی خانه در مهرشهر کرج + نمونه کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *