بازسازی خانه در گوهردشت کرج + نمونه کار

بازسازی خانه به سبک مدرن در کرج

 

امروز می خواهیم در مورد بازسازی خانه در گوهردشت کرج صحبت کنیم

امروزه بازسازی خانه در گوهردشت کرج یکی از مهمترین فرآیندهایی است که می تواند به طور موثری از زوال و فرسودگی مصالح و همچنین پایین آمدن کیفیت ظاهر خانه جلوگیری کند. به هر حال، هر ساختمانی در طول زمان با فرسودگی مواجه می شود. زیرا شرایط آب و هوایی و بسیاری موارد دیگر از این قبیل باعث می شود که خانه مورد نظر به تدریج استحکام و دوام اولیه خود را از دست بدهد. از این رو در این مقاله قصد داریم شما را با اصول و قوانین خاصی که در بازسازی خانه در نظر گرفته می شود آشنا کنیم. به این ترتیب با کمترین هزینه می توانید از استحکام، دوام، زیبایی و از همه مهمتر استاندارد بودن خانه خود مطمئن باشید. البته استفاده از خدمات یک شرکت معتبر که بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن با فرآیند بازسازی خانه شما را ملاقات کند یکی از موارد مهمی است که به عنوان یک کاربر هوشمند نباید از آن غافل شوید، اما متاسفانه برخی افراد بدون توجه به تجربه و مهارت شرکت مورد نظر، از خدمات آن استفاده می کنند و در مدت کوتاهی از اعتماد خود پشیمان می شوند.

اصول بازسازی خانه در گوهردشت کرج

بازسازی خانه به حفظ ساختار سازه شما اطلاق می شود که علاوه بر به روز رسانی کیفیت مصالح، می تواند تغییرات متنوعی را برای ایجاد تنوع در خانه به نمایش بگذارد. شما این امکان را دارید که با تغییرات قابل توجهی در بخشی از خانه یا کل ساختمان روبرو شوید و به افزایش عمر مفید خانه خود در طولانی مدت کمک کنید. البته توجه به ظاهر که می تواند نشان دهنده ارزش بنا باشد یکی از موارد مهمی است که به هیچ وجه نباید از آن غافل شد. مفهوم اصلی بازسازی در شاخه و گروه بندی دکوراسیون داخلی استفاده می شود پس بهتر است برای بازسازی خانه در کرج از یک شرکت معتبر طراحی داخلی استفاده کنید. برای انجام هر کاری باید 100% با اصول و قواعد آن آشنایی داشته باشید تا بتوانید از هزینه های غیر منطقی جلوگیری کنید و مکان مورد نظر خود را در مدت زمان کمتر و سریعتر بازسازی کنید

علاوه بر قابلیت تعمیر و بهبود وضعیت ساختمان، بازسازی خانه یکی از روش هایی است که از قدیم الایام برای تغییر دکوراسیون استفاده می شده، امروزه نیز به دلیل هزینه های بالای ساخت و ساز، بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای ساخت و ساز از نوسازی و بازسازی در کرج استفاده کنند. برای شروع باید بودجه ای که به این کار اختصاص داده می شود بر اساس اولویت های بودجه ای شناسایی و… تعیین شود. در این صورت قسمت هایی از خانه که نیاز به بازسازی دارند مشخص می شود و با توجه به بودجه هرکس بیشتر نیاز داشته باشد در اولویت قرار می گیرد. به عنوان مثال مقاوم سازی خانه و مقاوم سازی قسمت هایی که دارای ترک هستند از اقدامات ضروری تلقی می شود.

به طور کلی اصول بازسازی، تعمیر و مرمت خانه های فرسوده در گوهردشت کرج به شرح زیر است:

بازدید کامل از خانه و قسمت های مختلف آن

تعیین میزان خسارت وارده به خانه

تعیین روش بازسازی و دکوراسیون داخلی خانه

انتخاب نوع مصالح برای تعمیرو بازسازی خانه

استفاده از تجهیزات پیشرفته برای بازسازی خانه

استفاده از کادری متخصص و مجرب در زمینه بازسازی خانه

ضوابط شهری برای بازسازی خانه در گوهردشت کرج

بازسازی خانه می تواند به جابجایی چند پله یا تخریب دیوارها و تیغه های آن اشاره داشته باشد. زیرا در صورت تخریب دیوارها و عدم اقدام برای مرمت آنها، استحکام و دوام 100 درصدی ساختمان اصلی زیر سوال می رود. برخی از افراد دیوارهای آن را جابه جا می کنند تا فضای پارک خود را گسترش دهند که البته قسمت هایی از آن جابه جا می شود

طبق ضوابط و مقررات شهرسازی تایید نمی شود و به همین دلیل باید از مجموعه یا شرکت معتبری که به مصوبات، قوانین و مقررات شهرسازی پایبند باشد برای این کار استفاده کنید. زیرا اگر شرکت مورد نظر فقط به دنبال سود خود باشد، شاید ابتدا جابجایی های لازم را انجام دهد اما پس از مدتی با جریمه های سنگین شهرداری مواجه خواهید شد و اینگونه مشکلات نوسازی نامناسب خانه شما خواهد بود و برای شما هزینه زیادی دارد.

برنامه ریزی برای بازسازی خانه

برنامه ریزی در فرآیند بازسازی خانه می تواند به اهمیت اولویت بندی اشاره کند. مراحل مختلف مربوط به تخریب، ساخت و طراحی داخلی ساختمان است. پس از طراحی یک طرح جامع و روان، کارشناس می تواند هزینه مصالح و سایر موارد مربوطه را با توجه به برنامه ریزی مورد نظر خود برآورد کند. متأسفانه آن دسته از افرادی که به اهمیت برنامه ریزی در امر ساخت و ساز توجه نمی کنند، پس از اتمام مرحله اول یا دوم، هزینه ها و البته مشکلات ریز و درشت در امر ساخت را به عهده مشتری می باشد. این به هیچ وجه نمی تواند کیفیت کار را در دراز مدت تضمین کند.

برآورد هزینه بازسازی خانه در گوهردشت کرج

هزینه بازسازی خانه واقعا کم نیست، به گونه ای که باید به هزینه های خرید مصالح، حمل و نقل زباله، تعمیرات طراحی داخلی و تغییرات دکوراسیون، دستمزد مجریان، کارگران، پیمانکاران و مهندسان توجه کرد. کارشناسان ماهر گروه معماری رومو اعلام خواهند شد. در صورت عدم توجه به برآورد هزینه در ابتدای کار، در پایان کار و یا وسط آن، احتمال 100% مشکلات ریز و درشت برای تامین مصالح و یا طراحی داخلی وجود دارد. و بسیاری از مشکلاتی که اکثر مشتریان در انتها با آن درگیر هستند، حقوق کارگران یا مجریان پروژه است، زیرا از همان ابتدای کار به برآورد هزینه توجه نکرده اند. هر چند برآورد هزینه باعث می شود مشتری با خیالی آسوده به فکر بازسازی خانه باشد و از همان ابتدای کار طبق نقشه ای که در حال طراحی است از روش های مختلف استفاده کند. اگر از ابتدای کار بودجه لازم را تامین نکنید، کیفیت نهایی کار آنطور که فکر می کنید راضی کننده نخواهد بود.

55 thoughts on “بازسازی خانه در گوهردشت کرج + نمونه کار

  1. Pingback: بازسازی خانه در کرج + نمونه کار · شرکت رومو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *