دکوراسیون داخلی + نمونه کار

دکوراسیون داخلی

 

تاریخچه دکوراسیون داخلی:

گذری خلاصه بر تاریخچه دکوراسیون داخلی می اندازیم / اینکه از چه تاریخی شروع شده و به کجاها رسیده است. شروع آن برمیگردد به زمان پیش از تاریخ و انسان های غارنشین که با وسایل مقدماتی خود که ساخته خودشان بودند شروع به چیدن وسایل خود کردند که از چوب و گل و لای و پوست حیوانات استفاده میکردند

پس از گذر از این دوران نوبت به دوران مصری ها، رومی ها و یونانیان بود که مصریان از قدیم ایام به نقاشی بر روی دیوارها معروف بودند. حال پس از تمدن مصریان نوبت به تمدن یونانیان و رومی هاست که باتوجه به روحیات خود از دکوراسیون داخلی بهره بردند و قوانین سخت گیرانه تری را درساختمان و ستون ها  وضع کردند و از نقاشی و گلدان ها برای تزئین خانه خود استفاده میکردند

پیشرفت طراحی از اروپاییان آغاز شد و نوبت به دوران گوتیک رسید که نقش پررنگی را در آغاز این تحول داشت

در قرن 18 و 19 از معماری اغراق آمیز باروک تا انقلاب صنعتی و آرت دکو و آرت نو و طراحی داخلی معنای امروزی جایگاه خود را یافت و در پی کشف برق و حمل و نقل آسان به نقاط دیگر کم کم این علم گسترش یافته و طراحی داخلی دگرگون شد

در قرن 20 و 21 طراحی مدرن و سپس پست مدرن مورد توجه همگان واقع شد و جنگ جهانی باعث خرابی های زیادی شده  و دکوراسیون داخلی مورد توجه قرار گرفت  و مردم توجه بیشتری به طرح های داخلی منزل خود داشته و کم کم سبک های امروزی ایجاد شد

دکوراسیون داخلی نه تنها فضای داخلی ساختمان شما را زیبا می کند، بلکه اطمینان می دهد که کارایی به خانه شما می بخشد. کاربردی بودن یکی از جنبه های کلیدی دکوراسیون داخلی است. این مهم است زیرا یک خانه بزرگ با طراحی ضعیف ممکن است کمبود فضا داشته باشد یا حتی یک آپارتمان کوچک می تواند یکی از نمونه های عالی عملکرد باشد.

این امر را می توان با کمک برخی از اصول و عناصر جدید طراحی مانند یک راه پله خاص یا یک سقف به دست آورد. بنابراین، دکوراسیون داخلی باعث می شود همه چیز از نور گرفته تا مبلمان و تجهیزات به صورت هماهنگ کار کند و باعث می شود مکان بهتر و جذاب تر شود.

طراحی داخلی

معماری داخلی علم میان رشته ای است که هم باید از هنر و طراحی تبعیت کند و هم محاسبات و اندازه گیری آگاهی داشته باشد. نوع چیدمان تنها زیبایی نیست بلکه بر اساس علم و قواعد داخلی و سبک خاصی است که فردی طراحی داخلی را عهده دارد میگردد باید بتواند درهمه علوم مختلف و مرتبط با معماری در ارتباط باشد و دارای آگاهی و مهارت باشد. در طراحی داخلی باید بتوان با انواع متریال و مصالح زیبا و کارا خلق نمود

طراحان داخلی فضاهای داخلی را تقریبا برای هرنوع ساختمانی کاربردی ،ایمن و زیبا میکنند.

با تعیین فضای مورد نیاز و انتخاب اقلام ضروری و تزیینی مانند رنگ، نور و… فضای داخلی را کاربردی و زیبا مینمایند

برای یک طراح داخلی چه مهارت هایی مورد نیاز است؟

6 مهارت ضروری که هرinterior design به آن نیاز دارد: داشتن چشم خلاق و توجه به جزییات؛ اول از همه باید بسیار خلاق باشید / شناسایی روند کار / آشنایی با شیوه های پایدار / ارتباط برتر / توانایی طراحی و دانش کامپیوتر/ سازماندهی

دکوراسیون داخلی به معنای آراستن و چیدمان اصولی یک ساختمان است که رعایت آن باعث می شود محیط زیبا تر شود. دکوراسیون داخلی این روز ها در همه اداره ها، بیمارستان ها، منازل آپارتمانی، ویلایی و…. استفاده می شود و استفاده از این صنعت همه گیر شده است. دکوراسیون داخلی شامل مراحل مختلفی است؛ برای انجام یک دکوراسیون شیک و اصولی، در نظر گرفتن فضا و ویژگی های آن، بسیار اهمیت دارد. در مراحل بعدی باید وسایلی مناسب برای محیط خریداری شود و سپس فرایند دکوراسیون داخلی، برای انجام چیدمان وسایل انجام می شود. هزینه انجام دکوراسیون داخلی متغیر است؛ اما به طور کلی این هزینه ها در قیاس با تاثیر مطلوبی که دکوراسیون اصولی یک محیط، بر نمای خانه شما می گذارد، بسیار ناچیز هستند. به همین خاطر نیز مردم این روز ها بیش تر از هنر معماران و دکوراسیونر های داخلی استفاده می کنند.

نقل مکان به خانه های جدید همیشه برای افراد یک خانه  پر از هیجان و جذابیت است، اما گاهی اوقات نحوه چیدمان دکوراسیون خانه تبدیل به یک دغدغه برای افراد آن خانه، خصوصا خانم خانه می شود و شما باید تصمیم بگیرید که وسایل خود را در محیط جدید و فضایی که مشاهده می کنید به چه نحوی چیدمان کنید تا یک فضای مناسب را فراهم بیاورید و طوری طراحی دکوراسیون خانه را انجام دهید که بازتابی از شخصیت، احساس و سلیقه شما باشد.

تکنیک های چیدمان در دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی برای چیدمان بهتر منزل به کار می رود. برای این منظور باید به تک تک وسایل و لوازم خانگی مورد نظر دقت داشته باشید و آن ها را با در نظر گرفتن سبک دکوراسیون منزل خریداری کنید. اولین وسیله ای که باید برای هر منزل لوکسی خریداری شود، مبل است. این روز ها انواع مدل ها و رنگ های مبلمان در بازار های فروش لوازم خانگی ارائه می شوند. به همین خاطر به سادگی می توانید یک مبل مناسب برای منزل خریداری کنید. همچنین انتخاب آکسسوار مناسب برای هر خانه را دست کم نگیرید. یک طراحی دکوراسیون داخلی، کلیه وسایل را در جای مناسب قرار می دهد، آن ها را به خوبی چیدمان می کند و رنگ بندی مناسب را برای آن ها انتخاب می کند؛ اما اگر در محیط منزل خود از آکسسوار مناسب استفاده نکنید، همه این زحمات و هزینه ها اتلاف می شوند؛ وسایل تزیینی و آکسسوار، مانند قاب عکس ها، آباژور ها، انواع مجسمه و گل و گیاه، مانند ادویه و چاشنی غذا، به منزل شما رنگ و بو می دهند. به همین خاطر باید در انتخاب آن ها دقت و ظرافت بالایی به خرج دهید. همچنین تاثیر نور را در خانه خود دست کم نگیرید.

چیدمان مبلمان می تواند یک کار خسته کننده باشد. هنگامی که با یک اتاق خالی مواجه می شوید، پر کردن آن به روشی که هم عملی و هم از نظر هنری رضایت بخش باشد، می تواند کاری خسته کننده باشد.

اما در طول سال ها، طراحان داخلی چند اصل ساده و کاربردی در دکوراسیون داخلی را شناسایی کرده اند.

فقط کافی است این قوانین مرسوم را دنبال کنید و متوجه خواهید شد که چیدمان مبلمان به هر حال چندان ترسناک نیست.

ما در اینجا قصد داریم در مورد مکان یابی به تفصیل صحبت کنیم و به نظر می رسد که در مورد آن حرف های زیادی برای گفتن داریم.

بین تمام توصیه‌ها، تحقیقات بصری و مطالعات موردی، اطلاعاتی وجود دارد که در نوع خود عالی هستند. این نکات مهم را برای تمرکز بر قرار دادن مبلمان بخوانید:

اولویت دادن به عملکرد بر فرم

عامل مهم در چیدمان هر اتاق، درک و انعکاس چیدمان در استفاده از فضا است. به عنوان مثال، دو کاناپه روبروی یکدیگر به طور متقارن خوشایند هستند، اما اگر اولین کاری که هنگام نشستن روی مبل انجام می دهید تماشای تلویزیون باشد، ایده آل نیستند. به این فکر کنید که می خواهید در آن فضا چه کاری انجام دهید، چه چیزی باید نزدیک و در دسترس باشد و به چه مقدار اتاق نیاز دارید.

یک نقطه مرکزی را انتخاب کنید

هرگز قدرت نقطه کانونی را دست کم نگیرید. گاهی اوقات آنها به طور طبیعی رخ می دهند. به عنوان مثال، یک پنجره خاص یا یک شومینه داخلی با طاقچه. در ضمن باید بقیه وسایل مثل تلویزیون و سایر وسایل سمعی و بصری را تهیه کنید.

نقطه کانونی انتخابی شما هر چه باشد، تصمیم بگیرید و به آن پایبند باشید.

باید تا حد امکان مبلمان را دور آن بچینید. همانطور که فکر نمی‌کنیم هر اتاقی به یک چراغ آویز بزرگ، کاغذ دیواری عجیب و غریب یا آثار هنری چشمگیر نیاز دارد، فکر نمی‌کنیم برای اینکه مبلمان خود را به بهترین نحو از آنچه خانه‌تان دارد، جهت‌گیری کنید.

شاید این به معنای بهتر نشان دادن یک شومینه پر زرق و برق، چیدمان مبلمان برای استفاده از مناظر زیبا از پنجره یا پایین نگه داشتن مبلمان برای نشان دادن قاب جلو باشد.

انواع سبک های دکوراسیون داخلی

برای انجام یک دکوراسیون داخلی اصولی، باید سبک دکوراسیون منزل خود را مشخص کنید. مردم تصور می کنند که تنها دو الی سه سبک دکوراسیون داخلی در صنعت معماری وجود دارد. اما در معماری امروز، سبک های بسیار متنوعی برای دکوراسیون داخلی منزل شما ابداع شده اند. یکی از سبک های پر طرفدار دکوراسیون داخلی، سبک مدرن است. این سبک را با خط های راه راه، وسایل ساده و یک رنگ، محیط خلوت و… می شناسند. این سبک از معماری داخلی بین جوان تر ها بیش تر طرفدار دارد. دکوراسیون داخلی در سبک های ساده امروزی نیز بسیار مورد استقبال قرار دارد. این سبک ها انعطاف پذیری بیش تری دارند. در این سبک از دکوراسیون منزل، می توان از خطوط خمیده نیز در منزل و وسایل مورد استفاده در آن استفاده کرد. سبک مینیمال نیز یکی از سبک های محبوب مردم امروزی در دکوراسیون داخلی منازل و اداره ها است. این سبک بیش تر با رنگ سفید شناخته می شود. از حیث سادگی، سبک مینیمال قابل قیاس با سبک های مدرن امروزی است. خانه هایی که دکوراسیون داخلی آن ها با سبک مینیمال چیده می شوند، اغلب محیطی آرام تر دارند؛ این خانه ها بسیار ساده و خلوت هستند و در آن ها لوازم تزیینی کم تری مشاهده می شود. سبک روستیک دکوراسیون نیز همچنان در بین مردم طرفدار دارد. این سبک را به نام سبک روستایی نیز می شناسند. برای اصیل تر کردن فضای خانه های روستیک، می توانید از انواع وسایل کهنه و رنگ و رو رفته نیز استفاده کنید تا این سبک از دکوراسیون کامل تر شود. در این فضا، همه چیز بی آلایش و ساده است و در عین حال بیش تر وسایل از جنس سنگ و چوب هستند. سبک شیکر نیز در صنعت دکوراسیون داخلی جایگاه خاصی دارد. اگر می خواهید از رنگ های خنثی، بیش تر در محیط منزل خود استفاده کنید، سبک شیکر یک انتخاب مناسب برای شما است. وجاهت و سادگی این سبک در کنار زیبایی چشم نوازی که به خانه می دهد، بسیاری از مردم را ترغیب به انتخاب این سبک برای دکور منزل خود کرده است. رنگ های طوسی، بژ، خاکستری بیش تر در این خانه ها مشاهده می شود. در این سبک از معماری بهتر است که همه وسایل رنگ مات داشته باشند. رنگ وسایل چوبی مورد استفاده در سبک دکوراسیون شیکر، باید تیره تر انتخاب شود. یکی از سبک های اصیل دکوراسیون منزل، سبک منازل ایرانی است که در همه جهان به رسمیت شناخته می شود. در این سبک اصیل ایرانی، استفاده از ستون های بلند و ایوان ها مرتفع رایج است. همچنین استفاده از انواع فرش های سنتی و دست باف ایرانی نیز در این سبک دکوراسیون مشاهده می شود. سبک های کلاسیک نیز هیچ گاه از مد نمی افتند! این مدل سبک های دکوراسیون از نظم و تقارن خاصی برخوردار هستند. در این سبک بیش تر از رنگ های کرم و زرشکی استفاده می شود؛ آباژور های سرامیکی، سرویس های خواب چوبی سبک کلاسیک و… از مهم ترین اجزای سبک دکوراسیون کلاسیک هستند. 

تاثیر شومینه 

 در دیزاین و دکوراسیون داخلی منازل، شکل و ظاهر وسایل کاربردی خانه را تغییر می دهند تا آن ها را با سبک و دیزاین منزل هماهنگ کنند. یکی از وسایل مورد استفاده از منزل، انواع هیتر، سیستم های گرم کننده و لوازم حرارتی هستند که می توانند به گونه ای انتخاب شوند که بر دیزاین داخلی منزل تاثیرگذار باشند. شومینه، یک آیتم زیبا و خاص است که در دسته لوازم حرارتی قرار می گیرد. این وسیله هم در فصل سرما گرمای مورد نیاز شما را تامین می کند و هم ظاهری چشم نواز به محیط خانه شما می دهد. شومینه ها انواع مختلفی دارند و باید بر اساس سبک دیزاین داخلی منزل انتخاب شوند. همچنین ایجاد یک طراحی مناسب در فضای آزاد بالای شومینه نیز یکی از راهکار های مناسب برای دیزاین منزل است. شما می توانید در قسمت بالایی شومینه خود از انواع تابلو ها، نقاشی ها، عکس های خانوادگی و… استفاده کنید و آن ها را در این محل نصب کنید. دکوراسیون داخلی منزل شما با وجود شومینه ها شیک تر می شود؛ البته به شرطی که تقارن و هماهنگی محیط را در استفاده از این وسیله رعایت کنید!

اشتباهات متدوال 

دکوراسیون داخلی باید بر اساس استاندارد های صنعت معماری انجام شود؛ در غیر این صورت، حتی با خرید گران ترین مدل های لوازم خانگی، منزل شما زیبا نمی شود! در منازل ایرانی، گاه از روش های نادرستی برای چیدمان خانه استفاده می کنند. به طور مثال در دکوراسیون داخلی منزل باید به محل قرار گرفتن مبلمان دقت داشته باشید؛ برخی از افراد مبلمان را به صورت ردیفی و در یک خط صاف در منزل می چینند که ظاهری نامطلوب به فضا می دهد! این اشتباه کل دکوراسیون داخلی شما را تحت تاثیر قرار می دهد. از دیگر اشتباهات رایج در دکوراسیون داخلی خانه، قرار دادن تلویزیون جلوی پنجره و پرده اتاق پذیرایی است! این اشتباه هم به کیفیت تلویزیون شما آسیب می رساند و هم محیط خانه را نازیبا می کند. در دکوراسیون داخلی باید به انتخاب و محل قرار گیری فرش ها نیز توجه شود. برای این منظور، فرش منزل خود را بر اساس متراژ خانه خریداری کنید. فرش خانه شما باید کمی کوچک تر از ابعاد خانه باشد تا همه خانه با فرش پر نشود. شما باید با استفاده از فرش، قسمت هال و آشپزخانه را از هم جدا کنید.

نکات مهم در دکوراسیون داخلی

با اعمال برخی تکنیک های معماری در فضای منزل خود، می توانید کوچک ترین و ساده ترین آپارتمان ها را نیز به فضایی لوکس و شیک تبدیل کنید. در دکوراسیون داخلی امروزی از وسایل و مصالح ساختمانی جدید تری برای تزیین و جداسازی محیط استفاده می شود. استفاده از پارتیشن بندی یکی از این  روش ها است. شما می توانید با استفاده از پارتیشن بندی در منزل خود، فضای آشپزخانه را از اتاق نشیمن جداسازی کنید. همچنین راهرو های خانه باید با استفاده از یک پارتیشن بندی مناسب از محیط هال جدا شوند. این وسایل هم ظاهر محیط را جذاب تر می کنند و هم فضای خالی منزل را پر می کنند. دکوراسیون داخلی تاثیر مستقیمی از رنگامیزی محیط می گیرد. به همین خاطر انتخاب رنگ ها را دست کم نگیرید! استفاده از رنگ های روشن خانه را بزرگ تر نشان می دهد و استفاده از رنگ های گرم و تیره، منزل شما را دنج و راحت می کند. همچنین برای داشتن یک دکوراسیون داخلی استاندارد در منزل، استفاده از پارکت های شیک و با کیفیت نیز ضرورت دارد. استفاده از کتابخوانه و شلف نیز در محیط منزل شما تاثیر مطلوبی می گذارد. این وسایل را به گونه ای انتخاب کنید که برای شما کاربرد داشته باشند.

تاثیر اتاق خواب در دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی منزل تنها به اتاق پذیرایی ختم نمی شود! دکوراسیون اتاق خواب ها در محیط یک منزل بسیار تاثیر گذار می باشد. فضای اتاق خواب برای همه افراد کاربردی است و باید به دکور و چیدمان آن توجه شود. در دکوراسیون داخلی باید برخی فاکتور های مهم را در نظر بگیرید. در این زمینه به نور پردازی اتاق خواب خود دقت داشته باشید. استفاده از نور پردازی خوب، هم فضا را دنج و زیبا می کند و هم سلامت چشم شما را تضمین می کند. برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب باید به رنگ بندی دیوار ها و وسایل اتاق خود نیز دقت داشته باشید. همچنین انتخاب یک سرویس خواب مناسب نیز یکی از مهم ترین فاکتور های دکوراسیون اتاق خواب محسوب می شود. اگر فضای اتاق خواب شما کوچک است، سرویس های خواب کینگ سایز و بزرگ برای شما مناسب نیست! بهتر است بر اساس متراژ فضای اتاق خواب، سرویس خواب خود را انتخاب کنید. همچنین در این فضا استفاده از گل و گیاهان آپارتمانی نیز بسیار توصیه می شود. این لوازم تزیینی، محیط را زنده می کنند و برای آرامش روحی شما نیز مفید هستند.

مزیت های استفاده از طراحی دکوراسیون داخلی

استفاده از تکنیک های دکوراسیون و معماری داخلی، برای بهره وری بهتر از فضا انجام می شود. برای این که یک محیط امن و راحت در منزل داشته باشید، باید از روش های استاندارد معماری داخلی استفاده کنید. همچنین اگر می خواهید، خانه های کوچک و قدیمی خود را با روش های ساده و ارزان قیمت، تغییر دهید، باید از دانش طراحان و دکوراسیونر ها استفاده کنید. معماری داخلی فقط برای خانه ها و منازل مسکونی به کار نمی رود. برای اداره های شلوغی که دائما ارباب رجوع و کارمندان در آن در رفت و آمد هستند، ایجاد یک فضای مناسب بسیار ضرورت دارد. هر چه به معماری داخلی محیط کار یا شرکت خود اهمیت دهید، مشتریان بیش تر برای کار با شما ترغیب می شوند.  در نتیجه داشتن یک معماری داخلی خوب در فضای کار، برای پیشرفت در کسب و کار شما سودمند است. در فضای همه مغازه ها، فروشگاه ها و مجتمع های تجاری نیز استفاده از یک دیزاین ساده و شیک در فضا می تواند برای جذب مشتری موثر باشد. در این محیط ها اغلب از ویترین نیز در قسمت ورودی استفاده می شود که باید به گونه ای خاص طراحی شوند.

معماری و دکوراسیون داخلی:

اگر میخواهید تغییر اساسی  در اتاق نشیمن خود بکار ببرید  میتوانید از رنگ های آبی کبالت، آبی دریایی و زرد آفتابی استفاده کنید.

رنگ های آبی کبالت و زرد آفتابی از رنگ های اشرافی و شیکی هستند که تاثیر پذیری بالایی دارند میتوانید در این نوع معماری و دکوراسیون داخلی برای گرم تر نشان دادن فضا رنگ آبی دریایی را بیفزاید.

برای اینکه سبک مدرن و جدیدی را در معماری و دکوراسیون داخلی منزل خود پدید آورید می توانید از ترکیب رنگ های خاکستری، زرد و قهوه ای شکلاتی استفاده نمایید که خود انرژی زیادی را به خانه شما می بخشد، رنگ خاکستری که رنگ فلزات و رنگ قهوه ای شکلاتی رنگ چوب های قدیمی و زرد نیز باعث درخشش و روشن تر شدن و جذاب تر شدن ترکیب رنگی می گردد.

استفاده از رنگ های تیره باعث می شود در معماری و دکوراسیون داخلی منزلتان فضای دنج، شیک و مدرنی به وجود آورید

رنگ قهوه ای شتری برای مبلمان منزل برگرفته با رنگ  فیروزه ای و یاقوت کبود و بنفش برای دیوارها و فضای خانه می توان تیرگی مبلمان را متعادل تر و خنثی کند.

استفاده از ترکیب رنگ صورتی و پرتقالی کم رنگ و مشکی و گوشتی کالباسی در معماری و دکوراسیون داخلی سنتی به چشم نمی خورد

اگر ادم جسورو ساختار شکن و طرفدار سبک های مدرن هستید میتوایند در و پنجره و کف اتاق را مشکی کرده و دیوار و بقیه اجزا را صورتی تیره و روشن و سفید به صورت سایه روشن با سقف درارید.

ترکیب رنگ سفید و سیاه فضا ی خانه و اتاق را کلاسیک نشان میدهد و در عین ساده و منحصر بودن هیچ وقت از مد نمی افتد

و کنتراست این دو رنگ در کنار یکدیگر باعث کلاسیکی شدن فضا می گردد.

ترکیب رنگ ذغالی با سفید شیری در معماری و دکوراسیون منزلتان بدین صورت است که رنگ ذغالی از رنگ های سرد و رنگ سفید شیری از رنگ های گرم و مکمل بوده که سردی فضا با رنگ ذغالی کاهش می دهد و هم چنین فضا را روشن تر می نماید.

انواع سبک معماری داخلی

از انواع سبک معماری داخلی می توان به سبک گلم اشاره کرد که در این سبک تنوع بالایی در رنگ ها و چیدمان وجود دارد. در سبک گلم با حفظ سادگی در محیط فضای لوکس و پر زرق و برقی ایجاد شده است از ویژگی های سبک گلم که از انواع سبک های معماری داخلی است که با استفاده از رنگ های پر زرق و برقی مثل طلایی و نقره ای در کنار رنگ های خنثی مثل سفید و مشکی و همچنین استفاده از فلزات می توان اشاره کرد. طراحی داخلی به سبک گلم از جمله سبک های پر طرفدار برای ایجاد محیط پر زرق و برق و لوکس می باشد

جمع بندی

دکوراسیون داخلی منزل شاید به گمان بعضی از افراد هزینه اضافی باشد اما به طور قطع به شما می گوییم که طراحی برای دکوراسیون داخلی منزل مدیریت هزینه و زمان است و علاوه بر اینکه به ساختمان شما زیبایی می بخشد موجب آرامش و حس مثبت اندیشی به ساکنان خود می شود. برای ایجاد یک فضای دلنشین در منزل، پیش از هر چیز به سلیقه شخصی خود توجه داشته باشید. همچنین کاربردی بودن فضا را اولویت اول خود قرار دهید. محیط منزل شما باید به گونه ای طراحی شده باشد که در آن احساس راحتی داشته باشید. در فضای اداره ها و محیط های کاری نیز ایجاد یک محیط گرم و صمیمی برای راحتی بیش تر مراجعین ضرورت دارد. در این خصوص می توانید از مهندسین معماری خبره و با تجربه کمک بگیرید و از راهنمایی های آن ها برای دیزاین بهتر محیط استفاده کنید. در محیط های بیمارستانی و مراکز درمانی با تکیه بر دانش و اصول معماری می توان یک فضای آرامش بخش ایجاد کرد و از بار اضطراب بیماران کم کرد. این روز ها فضای معماری داخلی در همه ساختمان ها به سمت سبک های ساده و بی زرق و برق در حرکت است.

استراتژی و ایده های شرکت دکوراسیون و بازسازی رومو را مرور می نمایم:

1.      مشتری مداری

2.      بهترین در کیفیت

3.      ارائه به روز ترین متد های کمی و کیفی دکوراسیون

4.      بهینه سازی در سرمایه

5.      بالاترین در سرعت

6.      ایده پردازی خلاقانه

جهت کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر جهت دکوراسیون داخلی با کارشناسان حرفه ای رومو تماس حاصل نمایید و بصورت رایگان و تخصصی مشاوره بگیرید.

روند دکوراسیون برای سال 2022 چگونه است؟

سال 2022 مملو از مبلمانی با لبه‌های گرد و ارگانیک خواهد بود. ما منحنی‌های زیادی را در مبلمان می‌بینیم تا محیطی از آسایش و آرامش را فراهم کنیم.

رنگ سال 2022 چیست؟

“Breezeway” یک رنگ سبز آبی تقریبا نعنایی، لحنی خنک، روشن و شاد است، اما رنگ واقعی سال 2022 سبز است

روند فعلی در طراحی داخلی چیست؟

جدیدترین گرایش های طراحی داخلی، کاغذ دیواری را به عنوان نوعی هنر برای محیط اطراف خود می بینند. الگوهای هندسی، مناظر زیبا، اشکال انتزاعی، پیکره های انسان و حیوانات
بسیاری از انواع چاپ کاغذ دیواری به شما کمک می کند تا گرایش های طراحی داخلی سال 2022 را بپذیرید.

چه سبک معماری دکوراسیون داخلی در حال حاضر محبوب است؟

تا حد زیادی محبوب ترین سبک طراحی، سنتی ترکیبی از عناصر زیبا، جاودانه و به خوبی تعریف شده است، همانطور که در این آشپزخانه از زیتون نشان داده شده است. تپه فضای داخلی سبک سنتی هرگز به هم ریخته، بی‌حرکت یا بی‌نظیر، تماماً به راحتی و آرامش است.

محبوب ترین رنگ دیوار داخلی چیست؟

رنگ سفید مورد علاقه دائمی صاحبان خانه است و فهمیدن دلیل آن کار سختی نیست. اریکا وولفل، معاون رنگ در Behr Paints توضیح می‌دهد: «سفیدها می‌توانند مقدار زیادی برای روشن‌تر کردن اتاق، ایجاد فضای کوچک بزرگ‌تر یا ایجاد یک بوم خالی برای هر سبک طراحی انجام دهند.

چه چیزی دردکوراسیون داخلی محبوب است؟

فضا بدون نظم و در عین حال دنج و کاربردی نگه داشته می‌شود، رنگ‌ها ملایم و خنثی هستند و دکوراسیون نمایشی متعادل از هر دو، گرایش‌های مد قدیمی و معاصر در دکوراسیون داخلی است. بنابراین، آن را کلاسیک، سنتی، قدیمی یا روستایی بنامید، طراحی داخلی خانه های مزرعه مدرن همه چیز در مورد “احساس در خانه” است.

دکوراسیون داخلی لوکس مدرن چیست؟

دکوراسیون داخلی خانه های لوکس مدرن عمدتاً دارای خطوط صاف و تمیز است که به سختی از منحنی ها یا جزئیات پیچیده استفاده می شود. به اشکال هندسی ساده و طرح های شیک فکر کنید. هنگام انتخاب مبلمان، روی یافتن قطعات ساده و کاربردی تمرکز کنید که می توانند کاملاً با دکوراسیون داخلی خانه شما مطابقت داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *